HizmetimizdeArmamız

Düşünceleriniz

 

Bazı iş takipleri nedeniyle, Erol kardeşimle birlikte çıktığımız Karadeniz turunda Samsun’a uğradık. Samsunda sevgili kardeşim Orhan bizi evinde çok güzel ağırladı ve samsunu gezdik, Orhan kardeşime çok teşekkürler.

Ardından Gerze’ye geçtik. Gerze’mizde değerli abim Dikmen eski belediye başkanı, aynı zamanda Demokrasi ve Adalet Platformu Başkanı Hüseyin Yüksek abimi Gerze ilçemizde açtığı Rexon İnşaat ofisinde hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Değerli abim Hüseyin Yüksek’e bizleri güzel karşıladığı için teşekkür ederim. Allah yolunu açık etsin.

Son olarak Sinop’umuza geçtik. Sinop’ta görev yapan Değerli abim, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Harun Köksalan’ı ziyaret ettim.

Sonra, Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürü çok değerli insan Melih Keleş beyin makamına geçtik. Melih bey ve Dikmen il Genel Meclisi Üyesi Süleyman Yıldırım abimiz ve Kemençe dayımızın oğlu kıymetli abim Mehmet Can’la birlikte güzel sohbetler edip memleketimiz adına güzel paylaşımlarda bulunduk. Müdürümüz Melih beye ve Harun abimize bu güzel karşılamadan dolayı çok teşekkür ederim.

Son olarak Sinop’ta ikamet eden DSİ memuru Mehmet Can abimizle birlikte evine geçtik. Kıymetli büyüğümüz Mehmet abinin babası olan Şükrü dayı ( kemençe dayı ) yı ziyaret ettik. Şükrü dayımızla köyümüze, geçmişimize dair güzel anılar ve geleceğe dönük kıymetli tavsiyelerini dinledik. Mehmet abimize ve kıymetli eşi yenge hanıma misafir perverliğinden dolayı teşekkür ederiz.

Akşam üzeride yine Harun abimizin evine yemeğe geçtik, Harun abinin kıymetli eşine yengemize misafir perverliğinden dolayı çok teşekkür ederiz…

ve bu güzel buluşmaların ardından Erol kardeşimle birlikte düştük İstanbul yoluna…

 

Yorum ekle

Görüşleriniz Bizim İçin Önemli Teşekkür Ederiz...


LogomuzBayrağımız

Takvim

Kasım 2021
P P S Ç P C C
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4